Hizmetler

STÜDYODA ÇEKİM HİZMETİ

Stüdyomuzda bireysel veya kurumal fotoğraf , video çekimleri prodüksiyonel reklam tanıtım çekimleri yapılmaktadır. Yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir.

E-TİCARET ÜRÜN ÇEKİMİ

Milyonların ziyaret ettiği E-ticaretin döndüğü pazar için ürünlerinizin tercih edilebilirliğinizi sağlayan dekupeli beyaz fonda çekim teknikleri ile ürünlerinizin dokusunu yansıtıyoruz. Yüksek kalite boyutta istenilen formatta dijital teslim edilmektedir.

YERİNDE ÇEKİM HİZMETİ

İş yerinizde, mağazanızda depo ve imalat alanınızda set kurup ürünlerinizin yerinde çekimini yapıyoruz. Dilerseniz plato ortamında yada dış mekanlarda mankenli konsept fotoğraf veya video ile en iyi kalitede çekimlerini tamamlıyoruz.

İL DIŞI ÇEKİM HİZMETİ

Kurumsal veya bireysel yeni açılacak olan veya devam eden kuruluşun veya var olan ürünün yada yeni çıkacak bir ürünün proje ve imalat vaya üretim aşaması ürünlerinizin set kurup il dışında prodüksiyonel çekimini yapıyoruz.

ÜCRETSİZ SERVİS

İstanbul ' un her yerine ürün çekimi ücretsiz servis aracımızla iş yerinizden deponuzdan imalatınızdan ürünlerinizi teslim alıyoruz, çekimden sonra tekrar teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızı her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.