Hizmetler

Nasıl çalışıyorsunuz diye sorarsanız; Sizi dinler İşi anlarız.

Bizim ile iletişime geçtiginizde profesyonel ürün çekimi hizmeti için ilk adımı atmış olursunuz. Size daha iyi hizmet verebilmek adına projenizi kavramak için size bazı ön bilgileri sorabiliriz. Bu sorular sizi doğru ürün çekimi ile buluşturmak içindir. Cevaplarınıza göre iş haritası ve fiyatlandırma belirlenecektir. İş anlaşması durumunda sözleşme yapılır demo çekimi onayınızın ardından seri çekim başlar belirtilen tarihte fotoğraflarınız teslim edilir.

STÜDYODA ÇEKİM HİZMETİ

Stüdyoda fotoğraf çekimi markanızın yada yeni çıkacak bir ürünün prodüksiyonel reklam tanıtım fotoğraf video çekimi çözümlerini sunuyoruz. Yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir.

YERİNDE ÇEKİM HİZMETİ

İş yerinizde, mağazanızda depo ve imalat alanınızda set kurup ürünlerinizin yerinde çekimini yapıyoruz. Dilerseniz plato ortamında yada dış mekanlarda mankenli konsept fotoğraf veya video ile en iyi kalitede çekimlerini tamamlıyoruz.

İL DIŞI ÇEKİM HİZMETİ

Kurumsal veya bireysel yeni açılacak olan veya devam eden kuruluşun veya var olan ürünün yada yeni çıkacak bir ürünün proje ve imalat vaya üretim aşaması ürünlerinizin set kurup il dışında prodüksiyonel çekimini yapıyoruz.

ÜCRETSİZ SERVİS

İstanbul ' un her yerine ürün çekimi ücretsiz servis aracımızla iş yerinizden deponuzdan imalatınızdan ürünlerinizi teslim alıyoruz, çekimden sonra tekrar teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızı her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.

Bire Bir Ürün Fotoğraf Çekimi Eğitimi

MEB onaylı usta öğretici belgeli uzman fotoğrafçılık eğitmeninden kurumsal veya bireysel işletmelere özel ürün fotoğraf çekimi eğitimi

Yetkili belgeli usta öğretici eğitmen Ali AYDINLIOĞLU tarafından size özel birebir ürün çekimi eğitimi ile belirlediğiniz bir personeliniz veya kendiniz bu eğitim ile ürünlerinizi çok başarılı ve profesyonel düzeyde çekebilmeniz için ofisinizde iş yerinizde vb. size uygun tarihlerde birebir eğitim gerçekleştiriyoruz.

Satış Performansını Artırın; Birebir ürün çekimi fotoğrafçılığı eğitimi ile en zor olan ürün fotoğraflarını eğitim sonrası kolayca çekebilirsiniz, ürünlerinizi profesyonel çekilmiş fotoğraf kareleri ile satış performansını artırın.