Peşin ödeme indirimi sadece nakit ödeme geçerlidir talep edilen hizmetin teklif tutarı nakit ödemede % 10 peşin ödeme indirimi uygulanır.

Nasıl çalışıyorsunuz diye sorarsanız;

Sizi dinler İşi anlarız?

Bakırköy Fotoğrafçılık ile iletişime geçtiginizde profesyonel ürün çekimi hizmeti için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Size daha iyi hizmet verebilmek adına projenizi kavramak için size bazı ön bilgileri sorabiliriz. Bu sorular sizi doğru ürün çekimi ile buluşturmak içindir. Cevaplarınıza göre iş haritası ve fiyatlandırma belirlenecektir

Sözleşme yapılır demo çekimi onaylanır, seri çekim başlar belirtilen tarihte teslim edilir.

Bire Bir Ürün Fotoğraf Çekimi Eğitimi

MEB onaylı usta öğretici belgeli uzman fotoğrafçılık eğitmeninden kurumsal veya bireysel işletmelere özel ürün fotoğraf çekimi eğitimi

Yetkili belgeli usta öğretici eğitmen Ali AYDINLIOĞLU tarafından size özel birebir ürün çekimi eğitimi ile belirlediğiniz bir personeliniz veya kendiniz bu eğitim ile ürünlerinizi çok başarılı ve profesyonel düzeyde çekebilmeniz için ofisinizde iş yerinizde vb. size uygun tarihlerde birebir eğitim gerçekleştiriyoruz.

Satış Performansını Artırın; Birebir ürün çekimi fotoğrafçılığı eğitimi ile en zor olan ürün fotoğraflarını eğitim sonrası kolayca çekebilirsiniz, ürünlerinizi profesyonel çekilmiş fotoğraf kareleri ile satış performansını artırın.

Kurumsal veya bireysel yeni açılacak olan veya devam eden kuruluşun veya var olan ürünün yada yeni çıkacak bir ürünün proje ve imalat vaya üretim aşaması ürünlerinizin set kurup il dışında prodüksiyonel çekimini yapıyoruz.

Stüdyoda fotoğraf çekimi markanızın yada yeni çıkacak bir ürünün prodüksiyonel reklam tanıtım fotoğraf video çekimi çözümlerini sunuyoruz. Yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir.

MEB 202063 Yetkili belgeli ürün fotoğrafçısı Ali AYDINLIOĞLU tarafından markanıza özel ürün çekimi ve eğitim teknikleri ile ürünlerinizin dokusunu yansıtıyoruz milyonların ziyaret ettiği E-ticaretin döndüğü pazara sizleride dahil etmek için çalışmaktayız.

İş yerinizde, mağazanızda depo ve imalat alanınızda set kurup ürünlerinizin yerinde çekimini yapıyoruz. Dilerseniz plato ortamında yada dış mekanlarda mankenli konsept fotoğraf veya video ile en iyi kalitede çekimlerini tamamlıyoruz.

Yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir. Yoğunluk nedeni ile iş takvimi planlaması ile çalışıyoruz Lütfen ürün çekimleriniz için önceden rezervasyon yapınız.

İstanbul ‘ un her yerine ürün çekimi ücretsiz servis aracımızla iş yerinizden deponuzdan imalatınızdan ürünlerinizi teslim alıyoruz, çekimden sonra tekrar teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızı her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.

Tüm baskı içerikli işlerinizde yüksek kalitede çekim yapıyoruz. Firmanızın görsellerini ve ürünlerini içeren fotoğraf çekimleri ile tanıtım ve ürün kataloğunuzu hazırlıyoruz.

Katalog Çekimi, Moda Çekimi, Tekstil Çekimi, Konsept Çekimi, Ayakkabı Çekimi, Çanta Çekimi, Gözlük Çekimi, Saat Çekimi, Takı Çekimi, Aksesuar Çekimi, Kozmetik Medikal Çekimi, Mobilya Çekimi, Tarım Gıda Çekimi, İmalat Çekimi, Endüstriyel Çekimi, Fabrika Çekimi, Otomotiv Çekimi, Mekan İnşaat Mimari Turizm Fuar Çekimi, E-ticaret Web Sitesi Fotoğraf Çekimi, Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi, Drone Firma Tanıtım Reklam Fotoğraf Çekimi, Vb. Fotoğraf Hizmetleri Verilmektedir